Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Hvězda Star Wars je v chomoutu! Ewan McGregor si vzal o 14 let mladší přítelkyni

Ewan McGregor s novomanželkou Mary Elizabeth Winstead.
Zdroj: profimedia
+ Další 3 fotografie
svatba

Svět obletěla radostná zpráva. Ewan McGregor, představitel Obi-Wana Kenobiho (51), do toho praštil. Oženil se s krásnou herečkou Mary Elizabeth Winstead (37), se kterou už má dítě. Svatba proběhla o víkendu, prozradil zdroj z okolí páru pro magazín People.

Oblíbený herec Ewan McGregor a hvězda seriálu Fargo, tedy herečka Mary Elizabeth Winstead, jsou manželé. Rodiče malého synka Laurieho, který se narodil v v červnu 2021, si konečně řekli "ano".

"Byla to malá venkovní svatba pro rodinu a blízké přátele," řekl zdroj časopisu People. Mluvčí páru zatím nic oficiálně nepotvrdil. Novomanželé se spolu objeví v nadcházející sérii ze světa Star Wars s názvem Obi-Wan Kenobi.

Seznámili se během natáčení

McGregor se se svou manželkou seznámil během natáčení již zmiňovaného seriálu Fargo na konci roku 2016. Oba však v tu dobu byli zadaní. V květnu 2017 se krásná Winstead po sedmi letech manželství rozvedla s režisérem Riley Stearnsem.

O měsíc později požádala o rozvod i hvězda filmu Trainspotting po 22 letech manželství s producentkou Eve Mavrakis, a to poté, co byly zamilované hrdličky viděny, jak se líbají v Londýně, uvedl server Page Six. Svazek s Evou, se kterou společně vychovával 4 dcery, oficiálně skončil v roce 2020.

Související články

Další články