V parku navazujícím na pražské hlavní nádraží by možná Jennifer Lien (41) se svým „eso peso“ zazářila, ale její američtí sousedé neměli pro svlékání bývalé hvězdy Star Treku opravdu žádné pochopení.

A těžko ho najdete i vy. Celý incident totiž dle informací webu TMZ vyvolal obyčejný pláč jednoho z dětí její sousedky. Jennifer kvůli tomu vyběhla z domu a začala křičet. Hlasitá hádka jí ale nestačila.

„Ukazovala dětem prsa a řvala Woo hoo,“ uvedla samotná sousedka, která se následně Jennifer zeptala, jestli jí to přijde vzhledem k přítomným dětem normální. Na to zareagovala bývalá herečka po svém. Otočila se a stáhla si před všemi kalhoty. Když na místo dorazila policie, tak se Jennifer odmítala obléct a musela být do auta násilím odnesena. Během toho ještě stačila nadávat policistům a vyhrožovala jim smrtí.

Na policejní fotografii je tak ve výsledku úplně nahá.

Od jejího zatčení už uběhly dva týdny, ale Jennifer je stále ve vězení. Její kauce byla přitom stanovena na v přepočtu poměrně nízkých 60 000 korun. Život padlé hvězdy evidentně není žádný med.