Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Hvězda Snowboarďáků má být v nemocnici: Vojta Kotek se vyboural na motorce

Hvězda Snowboarďáků má být v nemocnici: Vojta Kotek se vyboural na motorce
Zdroj: Extra.cz
+ Další 2 fotografie
Nehoda na motorce
Známý herec Vojtěch Kotek, který se proslavil rolemi v komediálních filmech Snowboarďáci nebo Vlastníci, je známý svou vášní pro motorky. Během vyjížďky ale dnes v odpoledních hodinách havaroval. K nehodě mělo dojít u obce Stádlec, přičemž Kotek měl údajně předjíždět traktor.

Herec Vojtěch Kotek měl nabourat na motorce v úterý krátce po jedné hodině odpoledne. Na místě musela zasahovat policie i záchranáři. Ti podle všeho měli slavného herce odvézt do nemocnice v Českých Budějovicích, kde je v současnosti v péči lékařů. Zranění by však neměla být nikterak vážná.

Havárie se odehrála u obce Stádlec na Táborsku. "Řidič motocyklu si pravděpodobně nevšiml, že traktor odbočuje, a aby zabránil střetu položil motocykl na bok," řekl policejní mluvčí Milan Bajcura. Zraněným je dvaatřicetiletý motorkář. Podle zdroje serveru Budějcká Drbna byl účastníkem nehody právě herec Vojta Kotek. Tomu, že zraněným motorkářem je právě Kotek, napovídá i rok narození účastníka nehody.

Kotek, který začínal v Divadle Járy Cimrmana, se nejvíce proslavil rolí puberťáků ve filmech Snowboarďáci a Rafťáci, kde vytvořil nezapomenutelnou dvojici s Jiřím Mádlem. Dále si také zahrál po boku Táni Pauhofové v historickém filmu Hořící keř. V posledních letech si to vyzkoušel i za kamerou, zrežíroval film z horského prostředí Padesátka.

Související články

Další články