Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Hvězda Snowboarďáků je z nejhoršího venku: Vojta Kotek byl z JIPky přeložen na standardní pokoj

Hvězda Snowboarďáků je z nejhoršího venku: Vojta Kotek byl z JIPky přeložen na standardní pokoj
Zdroj: Facebook
+ Dalších 5 fotografií
nehoda
Dobré zprávy o Vojtu Kotkovi (32)! Po ošklivé nehodě na motorce se dostal do nemocnice v Českých Budějovicích a rovnou na jednotku intenzivní péče traumatologického oddělení. Tam jej vyšetřili velmi důkladně. V současné době už leží na lůžkovém oddělení úrazové chirurgie.

Známý a pohledný herec Vojta Kotek se nejspíš podruhé narodil, když se probral po ošklivé nehodě na motorce u obce Stádlec na Bechyňsku Předjížděl traktor s vlekem, ale už nečekal, že ten se chystá odbočovat. "Jednalo se o běžnou dopravní nehodu, kde došlo k zranění. Předběžná škoda byla vyčíslena na 75 tisíc korun," objasnil pro eXtra.cz tiskový mluvčí jihočeské policie Milan Bajcura.

Na JIP traumatologického oddělení v českobudějovické nemocnici jej musel přepravit vrtulník. Zranění sice Kotka na životě neohrožovala, ale i tak musel být v klidovém režimu. A ještě určitě bude. Na JIPce mladého herce důkladně vyšetřili a vyhodnotili jeho stav. Poté byl převezen na lůžkové oddělení úrazové chirurgie, jak uvedl zdroj z českobudějovické nemocnice pro Blesk.

Proslavili ho Rafťáci a Snowboarďáci

Kotek, který začínal v Divadle Járy Cimrmana, se nejvíce proslavil rolí puberťáků ve filmech Snowboarďáci a Rafťáci, kde vytvořil nezapomenutelnou dvojici s Jiřím Mádlem. Dále si také zahrál po boku Táni Pauhofové v historickém filmu Hořící keř. V posledních letech si to vyzkoušel i za kamerou, zrežíroval film z horského prostředí Padesátka.

Související články

Další články