Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Hvězda snímku Kdopak to mluví Kirstie Alley (†71) podlehla rakovině. John Travolta sdílel dojemný vzkaz

Herečka Kirstie Alley zemřela.
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 6 fotografií
Náhlé úmrtí

Herečka Kirstie Alley (†71), která se proslavila trilogií Kdopak to mluví s Johnem Travoltou (68), zemřela. Hereččinu smrt potvrdily v pondělí večer její děti, jak napsal web People. „Byla ikonická na obrazovce a byla ještě úžasnější matkou a babičkou,“ uvedli potomci. Kirstie Alley zemřela po krátkém boji s rakovinou. 

Oblíbená americká herečka Kirstie Alley zemřela v pondělí 5. prosince ve věku 71 let po krátkém boji s rakovinou. Informaci webu People potvrdily její děti. „S lítostí vám oznamujeme, že naše neuvěřitelná, divoká a milující matka zemřela po boji s rakovinou, která byla teprve nedávno objevena,“ uvedli potomci v prohlášení.

„Byla obklopena svou nejbližší rodinou a bojovala s velkou silou, takže nám zanechávala jistotu své nikdy nekončící radosti ze života. Byla ikonická na obrazovce a byla ještě úžasnější matkou a babičkou,“ stálo dále v prohlášení.

Travolta v slzách

Herec John Travolta, který si s Kirstie zahrál v oblíbené trilogii Kdopak to mluví, vzdal hold své zesnulé kolegyni na Instagramu. „S Kirstie to byl jeden z nejspeciálnějších vztahů, jaké jsem kdy měl. Miluji tě, Kirstie. Vím, že se ještě uvidíme,“ napsal a připojil snímek z dob natáčení komedie.

Kirstie Alley si kromě trilogie Kdopak to mluví zahrála ještě ve snímcích Star Trek II: Khanův hněv, Letní škola, Manželské etudy, Pozor na Harryho či Smrt v patách.

Lucie Borhyová a její začátky na Nově: Domů jsem se vracela s pláčem, brala jsem to osobně

Související články

Další články

Nejnovější kauzy