Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Hvězda Slunečné Lucie Benešová poznává svět: Je to zázrak! Nikde ani živáčka, pochvaluje si

Lucie Benešová vyjela s rodinou na poznávací cestu po Evropě.
Zdroj: Se souhlasem L. Benešové / koláž eXtra
+ Dalších 7 fotografií
na cestách

Herečka, která aktuálně září i v seriálu Slunečná, Lucie Benešová (46), se rozhodla vyjet do světa, a to ne jenom tak. Cestování iniciovala společně s rodinou jako krásný dárek ke kulatým narozeninám její maminky Jiřinky. Na liduprázdná evropská místa odjela společně se svým manželem, hercem Tomášem Matonohou (50), i dětmi autem.

Herečka Lucie Benešová se rozhodla společně s rodinou vyrazit autem po Evropě. Krásy Evropy si užívá tak, jak před pandemií nebyly k vidění. Liduprázdná města, klid a atmosféra, kterou člověk slovy nepopíše.

Narozeninové překvapení

"Naše babí Jiřa dostala od nás ke kulatým narozkám výlet na krásná místa a my ji budem překvapovat a ona bude jen koukat a užívat si," napsala k prvnímu příspěvku, než své sledující začala zásobovat momenty z cest.

První zastávkou jejího cestovatelského deníčku bylo přespání v domku u moře. "První zastávka u moře, přespání v krásném domečku u moře s výbornou večeří (vařila jsem já) a babička oslavenkyně na kole. Máme se báječně a jedeme zítra dál. Směr Řím! Ale to je tajemství," svěřila se na sociálních sítích.

Řím a Benátky na dlani

A cesta autem do Říma dopadla úspěšně. "Třetí den, jupí, dojeli jsme úžasnou toyotou až do Říma. Babička jen kouká a užívá si a my též, nikde ani živáčka! Máme celé město pro sebe," informuje své sledující s nadšením. Divy a památky liduprázdného města obdivují tak, jak už možná nebude možné nikdy spatřit.

"Den čtvrtý. Mít Vatikánské muzeum jenom pro sebe, tak to se vám stane opravdu jednou za život. Och bože, ta nádhera! Je to zázrak," prozradila. Další den zase obdivovali krásy italských Benátek. "Pátý den. Přejezd do nádherných, opět poloprázdných Benátek (babička tam nikdy v životě nebyla), krásný byt přímo v centru a výlet na barevný sousední ostrov Gozo. Pestrobarevný domečky původně barvily manželky námořníků, aby manželé po práci trefili domů, protože byli hodně 'unavený' z chytání ryb," uvedla i pro zajímavost ke svému nejaktuálnějšímu příspěvku.

Fanoušci jsou z cestovatelského deníku Lucie Benešové přímo unešení, nejenže místa poctivě fotodokumentuje, ale bere je alespoň virtuálně na místa, kam se třeba nemají možnost podívat. "To je nádhera, děkuji za zprostředkování. Těším se na další fotky. Rodinné výlety jsou k nezaplacení," píší.Veronica Biasiol o Survivoru: Těžké to je pro obě strany, po Báře se mi stýská už teď, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy