Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Hvězda Slunečné Eva Holubová jen září: Omládla o několik let a fanoušci jásají

Zdroj: Archiv Evy Holubové
+ Dalších 13 fotografií
vypadá skvěle
Aktuálně ji diváci mohou vidět jako sekretářku Hanu v oblíbeném seriálu Slunečná. Eva Holubová, která nedávno oslavila jednašedesáté narozeniny, se v poslední době často dělí se svými fanoušky o své pocity na sociální síti. K jednomu z rozsáhlých příspěvků přidala Eva fotografii, na které vypadá neskutečně mladě. Hereččini fanoušci tak nešetřili chválou a Evu doslova zaplavili mořem komplimentů.

Ačkoliv je z ní už přes rok šedesátnice, Eva Holubová je stále vitální a plná energie. Lidé tuto už legendární herečku zbožňují. Díky jejímu vytříbenému smyslu pro humor a osobitému vyjadřování si za letitou kariéru vybudovala početnou fanouškovskou základnu.

Květinový snímek všechny zaskočil

Herečka se netají náklonností k různým vírám, ať už k židovské, či křesťanství. V neděli se na svém Instagramu věnovala výročí velkolepého příjezdu Ježíše Krista do Jeruzaléma a k příspěvku přidala svou fotku, kde je ozdobena květinami. Eva na snímku vypadá o několik let mladší a málokdo by jí hádal její věk.

Seriálová Hana Schwartzmüllerová, která ve Slunečné nahrazuje Jankovu matku, vyrazila květinovým snímkem všem dech. „Na té fotce jste velmi, velmi krásná!“ napsala uživatelka Alžběta pod Eviným nedělním příspěvkem. „Jste krásná nejen na duši, ale i na těle,“ přidala další komentář fanynka Silvie. Pochvalných komentářů Eva zaznamenala asi další stovku.

Teroristka

Herečka se lidem v neděli večer předvedla i v novém snímku Teroristka, kde hraje po boku Ivy Janžurové. I za tuto roli sklidila od diváků velký obdiv.

Související články

Další články