Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Hvězda Slunečné Eva Decastelo zastavila čas: Hádejte, v jakém roce nosila krátké vlasy

Hvězda Slunečné Eva Decastelo zastavila čas: Hádejte, v jakém roce nosila krátké vlasy
Zdroj: koláž eXtra.cz / IG: @evadecastelo
+ Dalších 6 fotografií
Bez rozdílu
Zavzpomínat si na staré dobré časy je vždy na místě. Hvězda Slunečné Eva Decastelo (41) si připomněla, jak vypadala před lety, když měla ještě krátké vlasy. Kromě toho, že jí narostly do dnešní délky, se prakticky nezměnila.

Moderátorka pořadu Extra Host Eva Decastelo na svůj Instagram často přidává snímky, u nichž vzpomíná na předešlé roky nebo si ze sebe dělá legraci. Není to tak dlouho, co vyfotila krutou realitu. Porovnala dvě fotky v plavkách, jak vypadají instagramové pózy a jak člověk vypadá v reálném životě.

Fotka stará skoro 20 let

Tentokrát se ale rozhodla zavzpomínat na doby, kdy měla ještě krátké vlasy, které jí slušely stejně jako její současná dlouhá hříva. Vyzvala své fanoušky, aby zkusili uhádnout rok, kdy fotografie vznikla. Nakonec "kápla božskou" na konci popisku a přiznala, že jde o rok 2003.

Před sedmnácti lety vypadala představitelka cukrářky Zuzany ve Slunečné úplně stejně jako dnes. Jen má delší vlasy a nechala si zesvětlit konce. Moderátorka pořadu Extra Host vypadá, že absolutně nestárne. Na svých 41 let Eva rozhodně nevypadá a závidět by jí mohla kdejaká žena. Nestárnoucí kráska se může pyšnit i úžasnou postavou.

Související články

Další články