Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Hvězda Slunečné Eva Decastelo slaví 42 let: Nestárnoucí kráska prozradila, co je její noční můrou

Hvězda Slunečné Eva Decastelo slaví 42 let: Nestárnoucí kráska prozradila, co je její noční můrou
Zdroj: E. Decastelo pro eXtra.cz
+ Dalších 16 fotografií
narozeniny
Krásná moderátorka, modelka a herečka Eva Decastelo slaví 42. narozeniny. Vypadá to však, že rodačka z Litoměřic absolutně popírá zákony stárnutí. Hvězda seriálu Slunečná na sobě tvrdě maká a může se tak pyšnit dokonalou postavou. Redakci eXtra.cz se svěřila s tím, na co je nejvíc pyšná a z čeho má největší strach.

Dvojnásobná maminka Eva Decastelo si zahrála v několika filmech i seriálech, nyní ji diváci znají jako drbnu ze seriálu Slunečná a moderátorku pořadu Extra Host. Syna Michala a dceru Zuzanku vychovává se svým manželem Reném Decastelo. A právě na svou rodinu je Eva velmi pyšná. "Jsem pyšná na své děti, které jsou opravdu úžasné osobnosti. A teď už jen chci, aby byla moje rodina pyšná na mě...," svěřila se pro eXtra.cz Eva.

Noční můra Evy Decastelo

Ačkoli je Evě teprve přes čtyřicet, už teď ví, čeho se bojí, až bude o něco starší. "Bojím se, že nebudu svým dětem stát za to, aby za mnou přijely. To je moje nejhorší noční můra, ale snažíme se být s manželem pozitivním příkladem a na svoje rodiče nezapomínáme, takže snad se nenaplní."

Pestrá kariéra

Za svou kariéru toho dvojnásobná maminka zvládla opravdu hodně, od role ve filmu Román pro pokročilé přes moderování reality show TV Nova Big Brother až po hraní v oblíbených seriálech Ulice, Ohnivé kuře a teď ve Slunečné. Má Eva ještě nějaký profesní sen? "Asi to bude znít divně, ale mně se profesní sny plní dřív, než je nějak pořádně pojmenuji. Dělám práci, která mě baví, zvládnu se jí uživit a to je hlavní. Jestli přijde nějaká další skvělá nabídka, tak budu ráda, ale není nic, po čem bych tajně toužila."

Pro některé je Eva hereckým či moderátorským vzorem, ona sama však nikdy žádné moc neměla. "Kromě depešáků jsem neměla v pokojíku ani žádný plakáty. Spíš jsem vždycky obdivovala lidi, se kterýma jsem měla šanci pracovat, nebo je jen vidět při práci. Takže momentálně si užívám spolupráci s kolegy ze Slunečný a každý z nich mě nějak inspiruje..."

Související články

Další články

Nejnovější kauzy