Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Hvězda Slunečné Eva Burešová slaví 28: Syn (4) je celý maminka, hlavně ten úsměv, rozplývají se lidé

Evička Burešová slaví osmadvacáté narozeniny.
Zdroj: Profimedia, se souhlasem Evy Burešové, koláž eXtra.cz
+ Další 4 fotografie
Narozeniny

Zpěvačka Eva Salvatore Burešová slaví osmadvacáté narozeniny. Oblíbená hudebnice a herečka má stále plný diář, kromě pracovních povinností tráví čas s partnerem Přemkem Forejtem (34) a stará se o svého roztomilého syna Nathaniela. Ten jako by jí z oka vypadl, zvláště úsměv mají zcela totožný, shodují se lidé v komentářích na sociálních sítích. 

Oblíbená zpěvačka a herečka Eva Burešová slaví krásné osmadvacáté narozeniny. Společnost jí přitom dělá jak její čtyřletý syn Nathaniel Adam, tak i přítel, šéfkuchař Přemek Forejt.

Eva se ani přes koronavirovou pandemii nezastavila a stále natáčí úspěšný seriál Slunečná, ​kde září coby Týna Popelková. Kromě toho aktivně zpívá a přes sociální sítě propaguje různé výrobky, které má ráda.

Našla konečně pravou lásku?

Zdá se, že Eva momentálně zažívá velmi radostné období. Ale před nějakým časem to bylo přesně naopak. Když se jí a jejímu tehdejšímu partnerovi hudebníku Michaelu Krásnému (37) narodil vytoužený syn Nathaniel, vztah se začal rozpadat. Michael se rozhodl upřednostnit kariéru a nechal tak maminku se synem napospas osudu. „Nečekala jsem, že by něco takového mohlo přijít,” říkala před časem smutně Eva.

Jenže poté jí do cesty vstoupil šéfkuchař a porotce z pořadu MasterChef Přemek Forejt a rázem se vše změnilo. Eva se znovu zamilovala.

Syn jako by jí z oka vypadl

Nyní se tak může radovat jak ze svého starostlivého partnera Přemka, tak i ze syna. Ten jako kdyby herečce z oka vypadl, čehož si všímají i lidé na sociálních sítích.

„Ten Nathánkův úsměv? Je úplně stejný jako váš!” rozplývala se jedna z komentujících na Instagramu. „Ta podoba! Je úžasný,” píše další. „Neskutečné, jak jste si podobní! Je nádherný,” napsal další z komentujících.

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy