Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Hvězda Slunečné Eva Burešová onemocněla koronavirem: Sedlo mi to na hlasivky

Hvězda Slunečné Eva Burešová onemocněla koronavirem: Sedlo mi to na hlasivky
Zdroj: Profimedia
+ Další 2 fotografie
koronavirus v česku
Hvězda Slunečné a divácky oblíbené pěvecké show Tvoje tvář má známý hlas Eva Burešová (27) má pozitivní test na koronavirus. V rozhovoru redakci eXtra.cz sdělila, jak se cítí a co ji v následujících týdnech čeká.

Půvabná herečka a zpěvačka Eva Burešová se bohužel nakazila covidem. V současné době se léčí z koronaviru doma v karanténě. Fanoušci se začali okamžitě o svoji oblíbenou herečku obávat, ale Eva všechny skrz Instagram ujistila, že nemá vážný průběh.

Sedlo mi to na hlasivky, na testy musí i syn

"Jsem unavená a cítím se, jako bych měla chřipku. Včera jsem navíc promokla, protože jsem byla jen ve svetříku, takže jsem si myslela, že je to původně z toho. Od včerejška vím, že jsem pozitivní na koronavirus. Mám chuť i čich, ale bolí mě hlava. Sedlo mi to také na hlasivky. Léčím se doma a doktoři mi řekli, že mám odpočívat. Můj syn musí na testy také," řekla herečka eXtra.cz.

"Ve Tváři mě ale nahradí někdo jiný. V jednom díle účinkovat nebudu," dodala herečka, které koronavirus sice zkomplikoval život, ale díky svému optimistickému přístupu bude brzy jistě v pořádku. S informací o její nákaze přišel portál Expres.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy