Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

Hvězda Slunečné Eva Burešová o prodělaném Covidu-19: Jsem stále unavená, říká

Zdroj: Archiv
+ Dalších 6 fotografií
koronavirus
Herečka a zpěvačka Eva Burešová (27) byla pozitivně testovaná na koronavirus. Nemoc a povinnou 10ti denní karanténu prožívala společně se svým malým synem Nathanielem. Pro eXtra.cz se svěřila s tím, jak se cítí těsně po prodělaném onemocnění a jak to vypadá s natáčením seriálu Slunečná.

Herečka a zpěvačka Eva Burešová má povinnou 10ti denní karanténu po zjištění, kdy se nakazila nemocí Covid-19 konečně za sebou. Měla to štěstí, že prodělala zákeřný koronavirus v lehčí formě, ač nějaké malé následky má i po čerstvě prodělané nemoci.

Eva není ještě ve formě

"Ještě na sobě cítím, že jsem unavená," řekla Eva Burešová pro eXtra.cz Ač se Eva necítí ještě úplně ve formě, díky pozitivnímu přístupu a podpoře, kterou dostávala od rodiny, přátel a fanoušků se jí z nemoci dostávalo mnohem lépe. "Děkujeme děkujeme všem co nám udržovali pozitivní náladu, protože zůstat pozitivní v hlavě je to nejtěžší ale sakra důležité v každé době, v této o něco více," vzkázala na svém Instagramu.

Posilování imunity je klíč

Eva Burešová je k sobě přísná nejen pracovně, ale také dbá na své zdraví, což je podle ní jeden z důvodů, proč měla lehký průběh. "Jsem přesvědčena, že můj průběh byl právě proto, že v základu jsem zdravá a celý rok do sebe dávám tuny vitamínů," napsala Eva na svých sociálních sítích.

Práce a natáčení seriálu Slunečná

Krásná Eva Burešová je hlavní hvězdou seriálu Slunečná Kvůli nemoci bylo nutné natáčení s Evou na dobu nezbytně nutnou pozastavit. Eva nám řekla, jak to tedy bude s pokračováním natáčení po prodělané nemoci a fanoušci se mohou z odpovědi radovat.

"Zrovna dneska jdu natáčet Slunečnou, od hygieniků a specialistů mi to bylo dovoleno. Samozřejmě se mě před natáčením zeptali, zda to zvládnu a byly mi v průběhu natáčení nabídnuty krátké pauzy navíc," řekla Eva pro eXtra.cz.

Související články

Další články