Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Hvězda Slunečné Eva Burešová má nový domov: Zamilovala jsem se do něj na první pohled

Hvězda Slunečné Eva Burešová má nový domov: Zamilovala jsem se do něj na první pohled
Zdroj: Archiv
Předchozí Další
+ Další 4 fotografie
nový domov
Talentovaná herečka a zpěvačka Eva Burešová (27) nedávno překonala koronavirus. Není to však jediná dobrá zpráva. Eva si totiž pořídila nový byt a se svým synem se stěhuje. Vybavování a zútulňování prostorného bytu tak může začít. Pro eXtra.cz se svěřila, v jakém stylu se byt ponese. Také prozradila, co je pro ni atribut domova a překvapila dojemnými slovy.

Herečka a zpěvačka Eva Burešová se společně se svým synem stěhuje do nového domova. Krásný prostorný byt si pořídila v Praze a už se těší, až bude vybaven a zútulněn.

Detaily bytu a styl vybavení

"Byt je pro nás dva poměrně velký, ale do tohoto bytu jsem se vyloženě zamilovala a už se těším, až bude plně zařízený, útulný a bude to ten Domov. Nápady ohledně vybavení hledám na internetu, ale nemám moc smysl pro detail, takže to vypadá, že si najmu odborníka, který mi ten byt pomůže zařídit," svěřila se pro eXtra.cz. "Vybavení si představuji zejména něco mezi norským a boho stylem," řekla nám Eva. Styl, který se herečce líbí, by se dal uplatnit u člověka, který žije kreativitou a nespoutaností.

Co pro Evu Burešovou znamená slovo Domov

"Pro mě je domov to, kde je můj syn. I kdybychom bydleli pod mostem, tak je to domov," řekla Eva s nadsázkou, ale jasně tím vyjádřila, co je pro ni tou největší prioritou.

Prožívání sychravého podzimu a blížících se Vánoc

Pro někoho s podzimem přichází i depresivní nálady, pocity úzkosti a smutku. Pro jiné je to naopak období, kdy se těší z podzimní přírody, barevných stromů a popíjení oblíbeného horkého nápoje. Zeptali jsme se, jak to má Eva Burešová.

"Mám tohle období ráda. Tohle počasí vyloženě evokuje zachumláním se do deky a popíjení horké čokolády. Navíc se blíží Vánoce a já mám tu atmosféru moc ráda. Už se těším, až budu zachumlaná v dece, popíjet kakao se svým synem a budeme se společně dívat na pohádky," svěřila se pro eXtra.cz.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy