Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Hvězda Slunečné Bára Jánová promluvila o šikaně: Jsi hubená jak papír, nažer se

Hvězda Slunečné Bára Jánová promluvila o šikaně: Jsi hubená jak papír, nažer se
Zdroj: Pro Glanc Jan Tůma
+ Dalších 6 fotografií
seriálová herečka
Herečka Bára Jánová (31) přiznává, že seriál Slunečná je pro ni životní zlom v kariéře. Díky Sylvě Popelkové se její popularita rozjela, a tím jí do života přicházejí další nabídky, výzvy a životní přiznání. Pohledná herečka nyní ale také přiznala, že si hodně vytrpěla kvůli štíhlé až vyhublé postavě.

Herečka Bára Jánová přiznává, že seriál Slunečná je pro ni životní zlom v kariéře. Díky Sylvě Popelkové se její popularita rozjela, a tím jí do života přicházejí další nabídky, výzvy a životní přiznání.

Díky popularitě a zájmu fanoušků začala být herečka aktivní na svých sociálních sítích, kde bez okolků a přetvářky začala prozrazovat svá malá tajemství.

"Instagram je hodně nereálný, lidé tam dávají svoje ideální životy a život přece není ideální, takže byť to dělám přes hezký fotky, tak s reálným sdělením. A vzhledem k tomu, že moje cílovka jsou hodně teenageři a lidi v takovým kritickým věku, kdy je hodně věcí ovlivňuje, tak se snažím je ovlivňovat pozitivně," vysvětlila herečka během focení pro časopis Glanc.

Bára Jánová dochází na terapie

Velkou diskuzi Bára Jánová rozpoutala i na základě svého sdělení, že dochází na terapie. "To přišlo zcela spontánně, když jsem jela z terapie. Je mi vždy potom tak dobře, jsem taková uzemněná, vypovídaná, mám srovnaný myšlenky, tak jsem to napsala a vlastně jsem moc neuvažovala nad tím, že to může být pro někoho hraniční příspěvek."

Podobně to měla i s tím, když se rozpovídala o své štíhlé postavě. "Schytávala jsem to už na základce, na obchodce. Zkrátka tu štíhlost máme v rodině. A schytávám to i teď, protože lidi mají pocit, že hubeným se to říct může – jsi hubená jak papír a nažer se – a neuvědomují si, že to může ublížit stejně jako lidem, kteří jsou obézní," svěřuje se herečka, která si focení v botanické zahradě vysnila a splnila si tím jedno přání. "Dostala jsem na výběr, kde bych se chtěla fotit. A protože miluju přírodu, kytky a vzhledem k tomu, že se kvůli koroně letos na žádný tropický ostrov nepodívám, tak Botanická zahrada Praha byla jasná volba,“ prozradila hvězda seriálu Slunečná.

Související články

Další články