Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Hvězda Slunečné Bára Jánová potvrdila krach svého vztahu: Rozchod nebyl jednoduchý

Hvězda Slunečné Bára Jánová potvrdila krach svého vztahu: Rozchod nebyl jednoduchý
Zdroj: Archiv
+ Dalších 5 fotografií
slunečná
Ještě před měsícem spolu hrdličkovali, dnes je jejich vztah minulostí. Hvězda seriálu Slunečná Bára Jánová (31) potvrdila spekulovaný rozchod s básníkem Vítězslavem Bečkou (26) a vysvětlila, proč museli jít každý svou cestou.

Představitelka mrchy Sylvy ze Slunečné definitivně potvrdila rozchod s básníkem. Ač to ze začátku vypadalo na pravou lásku do konce života, osud s nimi měl jiné plány a po necelém roce šli Bára s Víťou od sebe.

Herečka Bára Jánová se k celé situaci vyjádřila na sociálních sítích. "Na začátku listopadu jsme se s Víťou rozhodli, že se naše životní cesty rozdělí. Občas se prostě stává, že zjistíte, že jste nejlepší kamarádi a parťáci, ale každý máte jiné tempo a jiné cíle. A v tu chvíli se zastavíte na rozcestí. Je tu jedna cesta, po které můžete jít dál. Doufat, že najdete kompromis a doufat, že v tom kompromisu budete šťastní. Nebo jít každý svou vlastní cestou, obohaceni zkušeností a vděkem, že jste alespoň kus té cesty mohli jít společně," svěřila se Bára.

Rozchod nebyl bouřlivý

"Víťu miluju za vše, co mi předal, co se mnou sdílel a co mě naučil. Je to velmi chytrý, hodný a vtipný kluk. Nebylo to lehké rozhodnutí, ale oba věříme, že bylo správné. Máme se rádi, ten rozchod je v míru a pochopení," dodala.

Lidé také spekulují o tom, že důvod k rozchodu byl ten, že se dali dohromady právě v koronakrizi, rychle se spolu sestěhovali a žili izolovaným vztahem, který neklapal. Bára Jánová tyhle myšlenky ale nepotvrdila. Dnes už bydlí každý zvlášť.

Související články

Další články