Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Hvězda Slunce, seno a Kameňáku prodělala vážné zranění! Co má s nohama?

Herečka si pádem přetrhala vazy v koleni.
Zdroj: Facebook
Vždy má úsměvy na rozdávání, nedávno ji ale přešel! Nestárnoucí herečka Hana Čížková se málem ocitla na operačním stole. Důvod? Přetrhané vazy v koleni, když nešikovně upadla na lyžích.

Měla to být pohodová jízda na rakouském ledovci Hintertux. Jenže se změnila v horor.

„Upadla jsem a následkem pádu si přetrhala vazy v koleni. Takže pro mě přijela rolba a musela jsem k lékaři. Nebyla jsem pojištěná a doktor v Rakousku byl soukromý, takže si za vyšetření řekl pětadvacet tisíc korun,“ prozradila eXtra.cz herečka, kterou si diváci zapsali do paměti zejména z rolí v trilogii Slunce, seno či Kameňák.

Herečka po návratu do Česka absolvovala několik odborných vyšetření.

„Lékař mi operaci kvůli mému věku nedoporučil. Nicméně jsem musela nosit ortézu a nohu posilovat. Přiznám se, že i když je noha v současnosti relativně v pořádku, tak psychický blok mám. Nedovolím si co dříve. Skončila jsem i s mým oblíbeným tenisem. Především je problém v tom, že pokud by se mi s nohou něco stalo vlivem pádu nebo špatného pohybu, odnese to meniskus a to bych na sál už musela,“ dodala Hanka Čížková ve strachu, že další komplikace s nohou by ji mohla na čas odstavit od herectví.

Související články

Další články