Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Hvězda Simpsonových oznámila radostnou novinu: Ivana Korolová čeká první miminko

Hvězda Simpsonových oznámila radostnou novinu: Ivana Korolová čeká první miminko
Zdroj: Instagram
+ Dalších 13 fotografií
těhotenství
Proslavila se ještě jako dítě a svou kariéru v dospělosti zdárně rozvinula. Zanedlouho si však Ivana Korolová (31) bude muset dát od práce pauzu. Herečka, dabérka a zpěvačka totiž čeká své první miminko, radostnou novinou se pochlubila na Instagramu.

Ivanu Korolovou v poslední době diváci vídají především v seriálu Krejzovi, kde hraje jednu z hlavních rolí. Mimo to ji ale především slyší, například jako Lízu v seriálu Simpsonovi, kde začala žlutou postavičku dabovat poté, co zemřela její původní dabérka Helena Štáchová. Nyní si ale Ivanka na nějakou dobu od práce odpočine.

Na Instagramu se herečka pochlubila snímkem, na němž v čekárně u lékaře mačká tlačítko pro těhotné. „Až moje malý bikiny vystřídaj tvoje mikiny,“ napsala k snímku. Nepochybně jde o jedno z nejroztomilejších oznámení těhotenství.

Miminko Korolová čeká se svým manželem, bubeníkem Jiřím Veselým, kterého si vzala v roce 2017. Svatba byla vskutku netradiční, manželé totiž uspořádali horskou veselku, na které se Ivana za princeznu rozhodně převléct nemohla.

Petr Švancara se opřel do Novotného a Survivoru: Kvůli genderovému pravidlu si nebral servítky

Související články

Další články

Nejnovější kauzy