Trendy tagy Andrea Verešová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Hvězda show Tvoje tvář má známý hlas zkolabovala. Kdo neunesl stres ze soutěže a skončil v nemocnici?

Kdo v Tváři zkolaboval?
Zdroj: TV Nova
+ Dalších 8 fotografií
Show Tvoje tvář má známý hlas je v plném proudu a známé tváře na sobě tvrdě dřou, aby předvedly ten nejlepší výkon! Jenže někdo si na svoji hruď vzal až moc velké břemeno. Jedna ze zpěvaček totiž netušila, jaké peklo ji bude čekat, a skončila v nemocnici.

Show Tvoje tvář má známý hlas už má za sebou 5 kol a soutěžící na sobě tvrdě makají. Soutěž je náročná nejenom psychicky, ale i fyzicky. Navíc kromě zkoušek musí většinou celebrity zvládat i své jiné povinnosti. Velké břemeno si na sebe vzala i zpěvačka Marta Issová (36). Jednou se tak ráno vzbudila a musela jet rovnou do nemocnice a skončila na infuzích.

„Ráno jsem se vzbudila a skutečně ze mě nevyšel žádný hlas. Nevěděla jsem, co se s tím dělá, tak jsem zavolala svému kamarádovi doktorovi, který mě odlifroval do vojenské nemocnice,“ řekla Issová deníku Aha!

„Dostala jsem kortikoidové kapání do žíly. To mi krásně vystačilo na odpolední zkoušku, jenže pak se večer se mnou hlas zase začal loučit,“ řekla Martha, která to prý odzpívala jen díky adrenalinu. „Jinak to nešlo. Ono je to šílené v tom, že to natáčení nejde zastavit,“ dodala Martha, která i přes zdravotní problémy nelituje, že do soutěže šla.

Související články

Další články