Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

Hvězda show Big Brother Renata Kajdžas EXKLUZIVNĚ pro eXtra.cz: Chlapi mě zklamali a řeknu vám proč!

Zdroj: Facebook
+ Dalších 11 fotografií
Renata Kajdžas promluvila exkluzivně pro eXtra.cz o tom, co vlastně dneska dělá, jak to má s chlapy a jestli lituje toho, že se rozhodla jít do reality show. Renata mluví otevřeně a nebere si servítky!

Tuhle sympatickou dámu všichni znají pod jménem Renata Kajdžas, ale toto příjmení již nepoužívá. Nyní vystupuje jako Renata Mistriková. Před deseti lety o téhle blondýnce bylo poměrně hodně slyšet.

Na Evropě 2 uváděla počasí, mihla se v populárním pořadu Tenkrát na východě a přihlásila se do reality show Big Brother. U reality show na nějakou dobu zůstala, protože si vzala Tonyho Jalovce z konkurenčních VyVolených. Oběma to spolu slušelo, ale nakonec se pár rozešel kvůli tomu, že vedle sebe žili jako brácha se sestrou. Ale co dělá Renata v současné době?

Renata v exkluzivním rozhovoru pro eXtra.cz sdělila, že momentálně hlavně cvičí fitness. A je to na ní také pořádně vidět. Postavičku má jako lusk a na svůj věk vypadá perfektně. Mimo to vlastní parkoviště v centru Prahy a nevylučuje velký návrat na Evropu 2.

Zatím ale nechce nic uspěchat a prozradila, že už rozhodně nechce vystupovat jako Kajdžas, ale hledá nové alternativy, které by ji bavily. Na dobu, kdy se mihla v Big Brotherovi, nevzpomíná špatně, ale jak sama řekla, kdyby měla jít do něčeho podobného znova, tak by to muselo vypadat zcela jinak.

Protože je Renata schopná a rázná žena, tak by se nejraději viděla v podobné show, jako je Robinsonův ostrov, který by musel vypadat ještě trochu jinak. Pořád jí to přijde příliš nastajlované a nejraději by byla, kdyby jí dali pouze nějakou loďku, vysadili na pustém ostrově a tam by musela předvést, co dokáže.

V otázce chlapů má Renata jasno Chlapi ji zklamali a celkově je na mužské pohlaví pěkně naštvaná. Muže nijak neřeší a raději se věnuje svému cvičení a papouškům. Pokud by se měl v jejím životě objevit nějaký chlap, tak by to dle jejích slov musel být opravdu super chlap. Ovšem Renata přiznává, že v dnešní době se ti praví chlapi už nerodí!

Související články

Další články