Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Hvězda seriálu Vyprávěj Lucie Šteflová jako prostitutka: Prodávala svoje tělo, aby měla na potrat

Tehdy to byla zmatená holka, dnes se ke své minulosti postavila čelem.
Zdroj: Profimedia
V úterý se v Blesku objevila zpráva, že sympatická herečka Lucie Šteflová se před dvěma lety živila jako prostitutka. Drobná zrzka nakonec pod tíhou důkazů všechno přiznala. Ke krátkému odskočení k takové profesi měla však své závažné důvody.

Tou dobou teprve 18letá Lucie Šteflová neplánovaně otěhotněla. Dítě si vzhledem ke svému věku nechat nechtěla a nevěděla kudy kam. Neměla peníze na zákrok a styděla se s takovým problémem oslovit rodiče nebo příbuzné. A tak hledala cestu, jak z prekérní situace ven. A řešením se ukázal privát, o kterém se dozvěděla od kamarádky ze střední školy.

„Bavila jsem se s ní o tom, že jsem těhotná, že bych chtěla jít na potrat, ale že se mi zpozdila výplata. Tak mi doporučila tohle. Dělala jsem to proto, abych si vydělala na potrat,“ prozradila Lucka Blesku a dnes svého neuváženého rozhodnutí velmi lituje.

Vydělala si 8 tisíc a už nikdy nejstarší řemeslo vykonávat nechce Takže celá "kauza" ohledně prostituce není nic jiného než jedno nerozvážné rozhodnutí mladé holky, která byla tou dobou skoro ještě dítětem. Snad jedna chyba v minulosti neovlivní našlápnutou kariéru talentované herečky, byla by to velká škoda!

Vyřazený Pítr ze Survivoru o vztahu s Gábi: Jak s jejich láskou zamávaly drby o Andree

Související články

Další články

Nejnovější kauzy