Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Hvězda seriálu Ulice Patricie Solaříková slaví narozeniny. Z malé polonahé Terezky až na práh třicítky! VIDEO

+ Dalších 29 fotografií
Hvězda seriálu Ulice Patricie Solaříková (29) slaví dnes narozeniny. Pouhý rok před třicítkou vypadá báječně a život si užívá plnými doušky. Solaříková prošla během dospívání spoustou proměn. Nakonec se jí ale z podoby špekouna podařilo dostat a dnes je z ní krásná mladá dáma. Zkoukněte její první nahou scénu v seriálu Ulice a nezapomeňte, že ji bylo sladkých šestnáct let.

Herečka Patricie Solaříková slaví dnes devětadvacet let. O doby, kdy začala hrát v Ulici jako malá dívka, uplynulo spoustu času. V seriálu už hraje neskutečných dvanáct let a za tu dobu se změnila k nepoznání. Přes občasné boje s nadváhou je z ní na prahu třicítky výstavní kousek.

Ulice má za sebou už více než 3365 dílů. První jste mohli vidět 4. září 2005, a tehdy šestnáctiletá Solaříková alias Tereza Jordánová je v něm téměř nahá. Ve své první odvážné scéně se vzteká nad prádelním košem jen v podprsence!

Patricie rozhodně nemá problém ukázat se v celé své přirozenosti. V nedávné době jsme ji mohli vidět neupravenou a rozcuchanou. Své přirozené fotky dokonce vystavila na sociálních sítích, kde je velmi činná.

Herečka od útlého mládí bojuje s občasnými kily navíc. Tvrdá dřina se jí ale vyplatila, jelikož výsledek se dostavil v podobě sexy postavičky. Koukněte se do naší galerie a ohodnoťte sami. No, postavička jako lusk!

Související články

Další články