Trendy tagy Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami

Nejnovější kauzy

Hvězda seriálu Ulice Patricie Solaříková, jak ji ještě neznáte! Modelky by se před ní měly mít na pozoru

Je to kus!
Zdroj: www.terezazdavle.com
+ Dalších 44 fotografií
Krásné Patricii Solaříkové (29) je momentálně všude plno. Nejenže se snaží motivovat a inspirovat fanoušky na sociálních sítích, ale také se objevuje na titulních stranách některých časopisů, kde byste si ji snadno spletli s profesionální modelkou. Nedávno nafotila fotografie, které všechny posadily na zadek!

Některým umělcům se říká herci jedné role, a to převážně proto, že zazářili v jednom úspěšném filmu nebo seriálu a potom už o nich nebylo vůbec slyšet nebo se objevují v béčkových snímcích. To ale rozhodně nemůžeme říct o půvabné Patricii Solaříkové.

Ta sice už třináctým rokem působí v nekonečném seriálu Ulice, ale v poslední době jí je všude plno. Hostovala v seriálu Specialisté, kde se objeví vedle svého dlouholetého kolegy Jakuba Štáfka. Tím dokazuje, že zvládá hrát i jiné role než mladou Terezu, která se stane učitelkou a její příběh tak nějak plyne.

Patricie také motivuje velké množství lidí přes sociální sítě, kde je vidět obrovská změna. Půvabná blondýnka zhubla a snaží se žít zdravě. Kromě toho fotí a co zhubla, konkuruje mnohým českým modelkám. Poslední fotografie s nádechem retro stylu nafotila talentovaná fotografka Tereza z Davle.

Angažuje se také v dobročinné činnosti, konkrétně pro organizaci ALSA. Spolek Alsa je organizace sdružující pacienty a profesionály se zájmem o ALS. Jejich prvořadým cílem je pomoc pacientům v boji s tímto nevyléčitelným, smrtelným onemocněním. Více informací o této nadaci naleznete ZDE.

Související články

Další články