Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Hvězda seriálu Slunečná: Eva Burešová oslavila své 27. narozeniny, co všechno dostala

Hvězda seriálu Slunečná: Eva Burešová oslavila své 27. narozeniny, co všechno dostala
Zdroj: TV Prima
+ Dalších 6 fotografií
Narozeniny
Týna Popelková alias Eva Burešová (27) je momentálně jednou z nejoblíbenějších českých hereček právě díky seriálu Slunečná. Má za sebou talentovou soutěž a několik televizních i divadelních rolí. Co dostala k narozeninám od svých kolegů ze Slunečné?

Nic netušící Eva Burešová se připravovala na natáčení jako vždycky. Od štábu a kolegů dostala něco, co má ráda už od malička. Co to asi je?

Velké překvapení

Tak tohle Eva opravdu nečekala. Když se připravovala na další obraz, nezačalo se natáčet, ale na plac přišli herci ze Slunečné společně s celým štábem. Herečka dostala krásné pugéty a dort s motivem Malého prince, kterého má tolik ráda.

"Je to moje neoblíbenější knížka už od dětství a každý rok v ní najdu něco nového, protože ji čtu, když mi je smutno – a tady kolegové vědí, že Malý princ je mi moc blízký. Dostávám tak různé přívěsky, hrníčky a tentokrát to byl dort, který byl fakt nádherný," říká dojatá Eva.

O oslavě Burešová ještě nepřemýšlí, ale svěřila se, že určitě něco menšího spáchá. Snad jí to čas dovolí. Evě přejeme hodně zdraví a štěstí!

A jak gratulace vypadaly? Podívejte se v galerii!

Související články

Další články