Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Hvězda seriálu Slunečná Eva Burešová: Neměla jsem na rohlíky, teď už mám naspořeno

Hvězda seriálu Slunečná Eva Burešová: Neměla jsem na rohlíky, teď už mám naspořeno
Zdroj: Archiv
+ Další 4 fotografie
rozhovor
Herečka Eva Burešová (27) patří mezi nejoblíbenější a nejvyhledávanější herečky a zpěvačky u nás. Hvězda seriálu Slunečná to však neměla vždy nejjednodušší, byla doba, kdy jí hvězdy nepřály a krásná herečka se eXtra.cz svěřila, že musela počítat každou korunu.

Hluboko do kapsy

"Už od třinácti let se živím sama, naštěstí jsem už od začátku měla štěstí na větší role. Ale období, kdy jsem neměla ani na rohlíky, bylo. Měla jsem v minulosti dlouhou pauzu, ale naštěstí se mi to pak zase pracovně rozjelo, každopádně to období, kdy jsem počítala každou korunu, tady bylo. O to víc si vážím každé práce a když přijde nějaká nabídka, tak jsem za to vděčná" svěřila se redakci eXtra.cz Eva Burešová

Díky skvělé výchově, kterou měla od své maminky, se ale už odmalička učila, jak zacházet s penězi. "Nejsem rozhodně typ člověka, který rozhazuje peníze, nejvíce utrácím za jídlo a základní potřeby. To mě učila maminka, a jsem jí za to doteď moc vděčná.

Matka samoživitelka

Protože je Eva na výchovu dítěte jako matka samoživitelka sama, zeptali jsme se, jak zvládá skloubit pracovní nasazení se starostí o syna. "Zvládám to tak, jak to zvládají ostatní rodičové a maminky samoživitelky. Syn je pro mě největší prioritou, dělám pro něj maximum. Trávím s ním veškeré volné chvíle. Děláme věci jako normální rodičové s dětmi. Mou výhodou je, že jsem živel a mám hodně energie, nedokážu si představit, že bych došla po práci domů a vyspávala bych, za což jsem vděčná. Takže mě můj syn má stále stoprocentně celou" dodala Eva.

Práce herečky a zpěvačky v době světové pandemie

Jak už víme, světová pandemie je mezi námi a s ní i vládní opatření, která s nově přicházejícím nařízením velmi zkomplikovala život lidí v celé kulturní sféře. Herečky a zpěvačky jsme se tedy zeptali, jak tohle období zvládá.

"Z finanční stránky strach nemám, moje maminka mě odmalička učila spořit, takže pokud to nebude trvat více jak půl roku, tak jsem v klidu.

Těším se, až se to všechno vyřeší, protože ta nejistota v člověku je, neví se, co bude, zda se to zase ze dne na den nezruší. Ruší se hodně divadel, koncertů, ale seriál Slunečná se naštěstí neruší, takže můžeme stále točit. Je to můj pracovní bod číslo jedna." řekla Eva redakci eXtra.cz

Související články

Další články

Nejnovější kauzy