Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Hvězda seriálů Ordinace a Kadeřnictví vypadá půl roku po porodu naprosto úžasně

Sandra Černodrinská už je opět v jednom kole. Od srpna natáčela druhou řadu populárního seriálu Kadeřnictví, který mohou diváci vidět na Stream.cz. Zatímco v seriálu nechce její postava Kláry o dětech ani slyšet, doma ji po natáčení čeká syn Vincent, kterého herečka porodila v březnu tohoto roku.

V seriálu Kadeřnictví si střihla postavu kadeřnice Kláry, která si užívá single života a spolu s kolegyněmi Zuzanou (Jana Krausová), Nelou (Patricie Solaříková), Marikou (Veronika Gajerová), Gitou (Nela Boudová), Luckou (Jana Bernášková) a Radkou (Jana Stryková) řeší témata jako například, jestli je možné odpustit partnerovi nevěru, jestli ženy koukají na lechtivé filmy, jak vypadá nejhorší rande, zda je sex z povinnosti zabiják vztahu a adrenalin ho dokáže naopak nakopnout nebo nejbizardnější rozchody.

Herečka se tak vrací k hraní ani ne půl roku po porodu, a to snad v ještě lepší formě. Kromě toho, že má perfektní postavu, ještě celá září.

Mohlo by vás zajímat

Další články