Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Hvězda seriálu MOST! Zdeněk Godla: Seděl roky v base za loupežné přepadení!

Zdroj: Facebook.com, ČT
+ Dalších 10 fotografií
těžký osud
Romský herec Zdeněk Godla momentálně září v seriálu MOST! Diváci ho poprvé zaznamenali ve filmu Nikdy nejsme sami, kde se objevil po boku Klaudie Dudové. Godla přiznává, že má za sebou temnou minulost.

Zdeněk Godla se k natáčení filmů dostal náhodou. Prvním filmem byla Cesta ven. Ve slavném filmu Nikdy nejsme sami pak ztvárnil romského pasáka. Na první casting šel prý rovnou z úřadu práce. Roli dostal a začalo velké filmařské dobrodružství.

"První film byl velmi složitý, nechápal jsem to, rozkoukával se," přiznal pro Aktuálně.cz Godla.

V současné době ho diváci mohou vidět v seriálu MOST!, kde hraje kamaráda nemakačenka Luďana, kterého ztvárnil Martin Hofmann. Významným rolím ale předcházely složité životní zkušenosti a peripetie.

Muž, který bydlí v Chomutově, si odseděl 5,5 roku za loupežné přepadení. "Šel jsem s kamarádama, mělo se pít na Josefa a my to slavili už tři dny dopředu se čtyřma Josefama… Kamarád řekl, že někam vlezeme, že je tam plno chlastu. Nevěděli jsme, že tam někdo je. A bylo to," popsal kriminální čin v rozhovoru pro E15. Na lepší cestu ho obrátila manželka, se kterou má dvě děti.

"Když jsem šel ven, měl jsem jedno předsevzetí. Řekl jsem si, že si okamžitě najdu ženu. Hned rodinu a prostě mě to bude držet. Našel jsem si takovou, která je pedantka a držela mě co nejdál od kamarádů. Díky ní jsem to, co jsem teď. Takovou jsem si přál, ženu, kterou budu mít rád a budu si jí vážit. Byl to osud. Taky jsem chvilku poté, co jsem s ní byl, začal s kamarády, hospodou, gamblerstvím a tak dál, ale všechno zarazila a řekla: „Vyber si. Buďto já, nebo tvoji kamarádi a tvoje gamblerství," dodává Godla pro magazín E15.

Sympatický herec přiznává, že má za sebou hodně temnou minulost. Když hraje záporáky, inspiraci čerpá z vlastního života. "Připomene mi to, takhle ses choval, parchante. Takže víš, co máš dělat. Nevadí, rád si to připomenu. Nevážil jsem si nikoho, byl jsem špatnej člověk," přiznává bez obalu.

Související články

Další články