Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Hvězda seriálu Most! porodila: Stárková se stala poprvé maminkou

Erika Stárková má přítele, o kterém nikdo prakticky nevěděl.
Zdroj: Se souhlasem TV Nova
+ Další fotografie
dítě

Oblíbená herečka Erika Stárková (37) porodila! Transsexuálka Dáša z Mostu se stala poprvé maminkou, pohlaví dítěte však stále dokázala utajit. S informací jako první přišel deník Blesk.


Herečka a zpěvačka Erika Stárková, která se proslavila postavou Dáši ze seriálu Most! se raduje z prvního potomka. Talentovaná kráska tak bude muset pověsit kariéru na hřebík, alespoň na chvíli. „Nyní Erika divadelní angažmá ukončila, aby se mohla věnovat vlastnímu potomkovi,“ potvrdil Blesku zdroj z jejího okolí. Hvězda z Tvoje tvář má známý hlas se z miminka raduje společně se sympaťákem z Jižní Ameriky, který si říká Cesar a živí se prodejem etno šperků.

Jméno a pohlaví miminka si multitalentovaná Erika zatím nechává pro sebe. Možná však s partnerem vybrali něco opravdu exotického. Necháme se překvapit.

Erika je zamilovaná

Novopečená maminka si se svým mužem z Peru velmi rozumí. Erika je i stylem svého oblékání velmi alternativní, také je společně pojí hudba, kterou oba milují. César je špičkovým DJ a jeho mixy jsou i díky jeho původu velmi originální.

Zajímavostí je, že sestra Eriky Lenka je manželkou slavného herce Václava Neužila, který ztvárnil hlavní roli ve filmu Zátopek. Charismatický herec Neužil má se sestrou Eriky Stárkové čtyřletého syna Vincenta, takže v rodině Stárkových bude pořádně veselo a o dětský smích nebude nouze.

Lucie Borhyová a její začátky na Nově: Domů jsem se vracela s pláčem, brala jsem to osobně

Související články

Další články

Nejnovější kauzy