Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Hvězda seriálu Most! Erika Stárková je těhotná: Tutlala to měsíce, tátou je tajemný mladík

Hvězda seriálu Most! Erika Stárková je těhotná: Tutlala to měsíce, tátou je tajemný mladík
Zdroj: profimedia
Předchozí Další
Těhotenství

Oblíbená herečka Erika Stárková (36) čeká svého prvního potomka. Transsexuálka Dáša z Mostu zvládla těhotenství utajit dlouhé měsíce a prakticky nikdo ani netušil, že je zadaná. S informací jako první přišel deník Blesk, který zjistil, že Erika čeká holčičku nebo chlapečka s etno chlapcem, který si říká Cesar. 

Půvabná zpěvačka a herečka Erika Stárková patří k lidem, kteří si své soukromí úpěnlivě střeží. Dáše z Mostu nebo hvězdě z Tvoje tvář má známý hlas se podařilo dlouhé měsíce utajit těhotenství.

Prakticky nikdo ani netušil, že je Erika Stárková šťastně zamilovaná a zadaná. Podle informací Blesku je otcem miminka sympaťák z Jižní Ameriky, který si říká Cesar a živí se prodejem etno šperků.

Podle očitých svědků, kteří herečce gratulovali na jednom trhu, kde šperky prodávali, Erika s těhotenstvím nedělá žádné cavyky a přijímá gratulace k požehnanému stavu. Pohlaví prvního potomka údajně nezná.

Na první pohled bylo jasné, že Erika a tajemný fešák k sobě patří. "Dávala mu dojíst okousanou broskev, on ji líbal na stehno," hlásili svědci Blesku. Uvidíme tedy, zda budoucí rodiče někdy k miminku řeknou něco víc.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy