Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Hvězda seriálu Mladí a neklidní je po smrti: Billy zemřel 2 dny před 44. narozeninami

Příčina smrti Billyho Millera zatím není známá.
Zdroj: Profimedia
+ Další fotografie
Úmrtí

Hvězda seriálu Mladí a neklidní, Billy Miller je po smrti. Americký hezounek vydechl naposledy v pátek, dva dny před svými 44. narozeninami. Příčina úmrtí zatím není známá, jeho manažerka však promluvila o maniodepresích, kterými měl herec údajně v poslední době trpět. Smutnou zprávu přinesl web USA Today.

Billy Miller patřil k mladým americkým krasavcům. Bylo mu teprve 43 let, když se jeho srdce navždy zastavilo. Stalo se tak v pátek, těsně před jeho narozeninami. Co zapříčinilo jeho smrt, se zatím stále vyšetřuje. "Před smrtí bojoval s maniodepresí," řekla jeho manažerka Marnie Sparer pro USA Today.

Nejznámější role mu vynesla tři ceny

Rodák z Oklahomy získal titul na Texaské univerzitě v Austinu. Nejdříve pracoval jako úředník, ale jeho přátelé ho povzbuzovali, aby zkusil herectví. Billy se uchytil v modelingu, když mu poté přišla nabídka na roli v seriálu All My Children. Objevil se i v Kravaťácích či filmu Americký sniper, nejvíce ho však proslavil seriál Mladí a neklidní, kde hrál po dobu šesti let. Jako  Billy Abbott natočil přes sedm set epizod a role mu vynesla hned tři ceny Daytime Emmy Awards.

Kromě své práce jako herec byl restauratér a vlastnil několik barů a restaurací v Los Angeles. "Také za sebou zanechává spoustu přátel a kolegů, kterým bude chybět jeho vřelá osobnost, velkorysý duch a opravdová laskavost," dodala ještě manažerka Sparer.

Jedna z jeho kolegyň, která si s ním zahrála v seriálu Mladí a neklidní, Eileen Davidson jeho smrt nese velmi těžce. Na svém Twitteru sdílela jejich společnou fotku. "Jeho nakažlivé kouzlo a vřelost zanechaly trvalé dojmy v nás všech, kteří jsme měli to štěstí, ho poznat. Bude mi chybět ten šibalský úsměv. Miluji tě Billy," napsala Eileen ke snímku.

Související články

Další články