Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Hvězda seriálu Kukačky smutní: Režiséři se bojí, že umřu, říká Libuše Švormová

Libuše Švormová: Režiséři se bojí, že umřu, říká
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
Herectví

Herečka Libuše Švormová (87) v poslední době nedostává moc nabídek na práci, ačkoli se na obrazovkách objevuje už od konce padesátých let. Jak totiž prozradila webu Aha!, režiséři se bojí, že umře.

Legendární herečka Libuše Švormová brzy oslaví 88 let, ovšem energie má na rozdávání. Nedávno dotočila pokračování seriálu Kukačky vysílaného v České televizi, kde hrála prababičku s Alzheimerem.

Webu Aha! však nyní herečka přiznala, že se jí režiséři s pracovními nabídkami již spíše vyhýbají. „Rozumím tomu, v srpnu mi bude bude osmaosmdesát let. A režiséři se bojí, že mě obsadí, přizpůsobí scénář, začneme natáčet a já jim najednou umřu. A to je velká čára přes rozpočet,“ prozradila Švormová.

V divadle ji obsazují

Největší radost jí ale stejně dělá divadlo, kde je stále obsazovaná, a doufá, že to tak zůstane. „To moje nejmilejší v životě mi snad věk ještě nějakou dobu nevezme. A tam se mě také nikdo nebojí,“ uvedla herečka.

Libuše Švormová se v televizi objevuje již od roku 1959. V průběhu let si zahrála třeba ve snímcích Vyšší princip, Adéla ještě nevečeřela, Marečku, podejte mi pero!, Odyssea nebo Jak básníci čekají na zázrak, jak píše ČSFD. Herectví tak zasvětila celý život. Kromě toho dabovala také legendární Angeliku.

Souboj liliputů na Clash of the Stars: Malej Zmijozel hubne, Obr mluví o tiché vodě

Související články

Další články

Nejnovější kauzy