Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Hvězda seriálu Kukačky má doma mistryni světa: Marek Adamczyk po boku Samkové jen kvete

Marek Adamczyk září v seriálu Kukačky: Vedle mistryně světa Evy Samkové jen kvete
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 3 fotografie
seriál
Marek Adamczyk září v seriálu České televize Kukačky. Domácnost sdílí s naší slavnou sportovkyní, mistryní světa ve snowboardcrossu a olympijskou medailistkou Evou Samkovou. Jejich soužití je údajně velmi harmonické. Na svých instagramových profilech spolu však nemají jedinou fotografii.

Marek pochází z herecké rodiny a po absolvování DAMU studoval také v Anglii v londýnské škole Rose Bruford College Of Speech And Drama. V roce 2012 byl členem činohry Divadla Josefa Kajetána Tyla v Plzni, v roce 2011 byl obsazen do hlavní role Vaška ve filmu Lidice. Od sezony 2017 je členem souboru Divadla na Vinohradech.

V seriálu Kukačky hraje otce, který zjistí, že není otcem svého dítěte. V rozhovoru pro Českou televizi uvedl, že jeho role je velmi dramatická a že si uvědomil, že každý se někdy dostaneme do situace, kdy se jeho pohled na svět ze dne na den rozbije na kousíčky. V seriálu vystupuje jako muž, který se z prvotního šoku dokáže rychle sebrat a nehroutí se pokaždé, kdy se mu do cesty postaví překážka.

Úspěšný 33letý herec žije s Evou Samkovou a zdá se, že jejich láska kvete. S partnerkou Evou Samkovou chodí běhat a vůbec mu nevadí, že je Eva psychicky a fyzicky mimořádně silná žena. Nikdy údajně nepotřeboval vedle sebe slabší partnerku, kterou by musel chránit. Samostatnost ho na ženách fascinuje. Během první pandemie strávil pár první dlouhé měsíce 24 hodin denně spolu a dle vyjádření Marka bylo soužití naprosto bezproblémové. Marek chtěl Evu naučit hrát na playstationu, ale to se mu nepovedlo. Během restrikcí si doma četli knihy a pořádně si uklidili. Marek je rovněž velký sportovec, chodí do posilovny a poctivě trénuje.

Covid je horší než chřipka

Před nedávnem prodělal covid a o nemoci hovoří s respektem. Tvrdí, že covid je horší než chřipka. Na současné situaci ho mrzí fakt, že lidé nevědí, čemu vlastně věřit a tím vzniká blbá nálada. Každý si podle Marka musí rozmyslet, co si odpustit a komu pomoci. Jeho partnerka Eva už několikrát v rozhovoru řekla, že ji Marek uhranul především tím, že je normální a na nic si nehraje. Partneři si údajně pomáhají i na pracovním poli, kdy Marek rozebírá závody Evy a ona zase čte s Markem jeho texty do práce a dělá mu hereckého partnera. Eva Samková je během zimních měsíců neustále v zahraničí, ale tento model partnerům vyhovuje, protože Marek má čas věnovat se zkoušení a natáčení. Vydrží tento vztah na dálku? Věříme, že ano.

Vyřazený Pítr ze Survivoru o vztahu s Gábi: Jak s jejich láskou zamávaly drby o Andree

Související články

Další články

Nejnovější kauzy