Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Hvězda seriálu Krok za krokem šla donaha: Carol oslavila 73, odvážné foto uvnitř

+ Dalších 6 fotografií
foto uvnitř
Hvězda seriálu Krok za krokem šla donaha. Herečka Suzanne Somers oslavila už 73. narozeniny a na počest toho se svlékla. Všechny tím doslova ohromila, protože od takovéhle důchodkyně by to nikdo nečekal.

Jen málokdo by neznal úspěšný komediální seriál Krok za krokem. Vzpomínáte si na jednu z hlavních postav a hlavu rodiny Carol? Její představitelka Suzanne Somers 16. října oslavila už 73. narozeniny.

A oslavila je opravdu netradičně. Na sociální síť vyvěsila snímek, na kterém je úplně nahá. Sedí v poli mezi květinami a na svůj věk vypadá skvěle. No uznejte sami, která sedmdesátnice by měla odvahu jít donaha.

Herečka za to sklízí ohromný úspěch od svých fanoušků. Vychvalují ji do nebe a snímek je vyloženě zaujal. „Tady jsem ve svých třiasedmdesáti a tak, jak jsem se narodila,“ napsala Suzanne k fotce. Podívejte se do fotogalerie na snímek, kterým Carol z Krok za krokem uchvátila svět.

Mohlo by vás zajímat

Další články