Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Hvězda seriálu Dynastie Linda Evans má obličej samou plastiku, ale její ruce vypadají děsivě. Naběhlé žíly a kůže jako hroch

Linda Evans
+ Další fotografie

Jako mladá oslňovala svou krásou a charakterem v legendárním seriálu 80. let Dynastie coby kladná postava Krystle Carrington. Evans i ve svých sedmdesáti letech vypadá v obličeji stále mladistvě, což bude očividně díky několika zásahům plastických chirurgů.

Když se ale před časem Evans objevila na dobročinné módní přehlídce Heart Truth's Red Dress Collection 2012 v newyorském Hammerstein Ballroom, všechny překvapily její stařecké ruce. Seschlá, vrásčitá kůže plná vystouplých žil a pigmentových skvrn nepůsobila příliš půvabně. Stejně tak se stáří projevilo i na hereččiných nohou, které obula do páskových sandálů.

Jak je vidět, i když se celebrity snaží maskovat pravý věk různými vymoženostmi estetické medicíny, skutečný věk se vždycky projeví právě v těchto oblastech.

Mohlo by vás zajímat

Další články