Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Hvězda seriálu Co ste hasiči Radek Melša: Doma si hýčká opravdovou krásku

Zdroj: Se souhlasem Alžběty Trembecké
+ Dalších 5 fotografií

Letní novácký hit Co ste hasiči, v níž diváky baví osazenstvo hasičské jednotky v obci Horní v Ladově kraji nebo úplatný starosta (Václav Kopta), ukázala řadu zajímavých herců. Fanynky jistě zaujal i hezoun Radek Melša (27). Jenže mají smůlu. Doma má totiž o dva roky mladší nádhernou partnerku. A moc jim to sluší.

Radek Melša je zadaný

Ostravský rodák Radek Melša, kterého můžete znát například z epizodních rolí seriálů Strážmistr Topinka, Specialisté, Anatomie života či Ulice nebo z reklam na Mentos, Opavii, Zonky a Českou spořitelnu a nově právě ze seriálu Co ste hasiči, zalovil ve velmi zajímavých vztahových vodách.

Láskou představitele postavy Martina, syna velitele hasičů Petra Pospíšila (Petra Rychlého), je totiž kolegyně herečka, zpěvačka a tanečnice Alžběta Trembecká (25). Ta se narodila v Košicích a má za sebou hlavně řadu rolí v brněnských divadlech.

Alžběta Trembecká: Jak jsme se poznali

„S Radkem jsme spolu tři roky. Znali jsme se ale už z JAMU v Brně. Bydleli jsme vedle sebe na kolejích. Já studovala o rok výš muzikál, Radek pak činohru,“ uvedla pro eXtra.cz Alžběta.

Mají podobné profese, takže je logické, že ani doma se hereckým tématům občas nevyhnou. „Jeden druhému pomáháme, ale snažíme se moc netahat práci do soukromí,“ vysvětlila příjemná tmavovláska.

Obdiv

Radek Melša se o ní v jednom rozhovoru vyjádřil zajímavě a s obdivem.

„Žena je zásadním stavebním kamenem každého šťastného muže. No, ale abych byl konkrétnější. Komunikujeme, žijeme a dohadujeme se v jakési synergii nám blízké. Takže jde vždy o vzájemný konsensus,“ rozplýval se nedávno pro iDnes Radek.

Více o seriálu Co ste hasiči ➔

Související články

Další články