Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Hvězda seriálu Čarodějky odešla do hereckého nebe: Slavný padouch prodělal mrtvici

Zdroj: csfd
+ Dalších 6 fotografií
Tragédie
Proslulý padouch Billy Drago zemřel ve věku 73 let. Herce, který byl díky svému pronikavému obličeji obsazován především do rolí záporáka, zabily komplikace po prodělané mrtvici. Proslavil se především v roli démona Barbase ze seriálu Čarodějky.

Narodil se v americkém Kansasu a jeho původní jméno bylo William Franklin Burrows Jr. Své jméno si pak změnil a příjmení převzal po matce. Byl tedy známý spíše pod uměleckým jménem Billy Drago.

Měl velmi specifický obličej a byl obsazován především do rolí padoucha. Zahrál si například po boku Chucka Norrise (79) v seriálu Walker Texas Ranger.

Na vrchol se vyšvihl rolí mocného démona Barbase v seriálu Čarodějky. Všichni si ho ze slavného seriálu jistě pamatují, protože se objevoval v téměř každé sérii.

Bohužel tohoto skvělého herce už v žádném filmu neuvidíme. Prodělal mrtvici a kvůli komplikacím s ní spojeným zemřel. Do hereckého nebe odešel za svojí manželkou Silvanou Gallardo (†58), která byla též herečkou.

Související články

Další články