Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Hvězda Rychle a zběsile se oženila: Dwayne Johnson do toho konečně praštil

Zdroj: instagram
+ Dalších 5 fotografií
Svatba
Hvězdný herec Dwayne Johnson (47) do toho po 12 letech konečně praštil. V pondělí ráno všechny mile překvapil, když se na sociální síti pochlubil snímky ze svatby. S dlouholetou partnerkou Lauren (34) si řekli své ano v neděli na Havaji.

Dwayne Johnson, též známý pod přezdívkou Rock nebo Skála, se během uplynulého víkendu oženil. Vzal si dlouholetou partnerku Lauren Hashian. Herec oznámil šťastnou zprávu prostřednictvím instagramového profilu v pondělí ráno. Na sociální síti se pochlubil dvěma snímky z obřadu. Podle komentáře, který k příspěvku napsal, se svatba konala v neděli 18. srpna. Jejich pohádkový den se odehrával ve státě Havaj.

Hvězda Hobbs a Shaw žije s Lauren už 12 let. Svatbu plánovali už na jaro loňského roku, ale nevyšlo to, protože Lauren otěhotněla. Proto obřad odložili. Společně vychovávají už dvě dcerky, tříletou Jasmine a patnáctiměsíční Tianu. Lauren se poznala s Dwaynem během natáčení komedie Plán hry v Bostonu. Lauren pochází z hudební rodiny. Její otec byl slavný bostonský zpěvák Sib Hashiana. I sama Lauren vydala jedno album, které je k dostání na SoundCloudu.

Pro Dwayna je to už druhé manželství. Jeho první manželkou byla Dany García, se kterou se oženil v roce 1997. Po deseti letech společného žití, tedy v roce 2007, oznámili, že manželství ukončí. Z prvního manželství si Skála odnesl dceru Simone (18). Rozvod proběhl bez komplikací a byl spíše přátelský. Dany od roku 2008 působí jako jeho manažerka.

Radostnou novinku, že se Dwayne podruhé oženil, zaznamenala i řada hvězd. Pod romantickými fotkami ze svatby se ihned strhla lavina komentářů s gratulacemi. "Gratuluji, brácho," napsal zpěvák Nick Jonas Mezi gratulanty byl například zpěvák Juicy J, modelka Naomi Campbell, herci Kevin Hart, Ryan Reynolds a Marlon Wayans. Ke gratulacím se připojila i hvězda reklamních spotů pro Old Spice Terry Crews. Podívejte se do fotogalerie na zamilované snímky novomanželského páru.

Související články

Další články