Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Hvězda Rychle a zběsile by dnes oslavila narozeniny: Hrob Paula Walkera je stále plný květin

Zdroj: csfd
+ Dalších 14 fotografií
vzpomínka
Dnes by herecká legenda a velký milovník aut Paul Walker (†40) oslavil narozeniny. Přišel o život kvůli ošklivé dopravní autonehodě a dnes by mu bylo už 46 let. Na hvězdu filmu Rychle a zběsile se nikdy nezapomene. Důkazem toho je hrob, kde je pochován. Je totiž stále plný květin.

Letos v listopadu tomu bude už 6 let, co tragicky zemřel oblíbený herec Paul Walker. Osudnou se mu stala právě jeho vášeň pro auta. Zahynul při autonehodě dne 30. listopadu 2013. Smutná zpráva o jeho smrti tehdy zasáhla celý svět. Truchlila nejen rodina a přátelé, ale i všichni fanoušci filmů Rychle a zběsile. Pro mnohé byl vzorem, ale i hrdinou, protože svůj úspěch dokázal investovat do něčeho dobrého. Pomáhal druhým a hodně se zabýval charitou.

Velkou ztrátu těžce nesl především Paulův kolega Vin Diesel. Pojila je totiž nejen práce, ale i silné přátelské pouto. Dokonce i u nás v Česku se hojně truchlilo. V mnohých městech se totiž pořádaly takzvané spanilé jízdy na památku Paula Walkera.

Legendární herec by dnes oslavil už 46. narozeniny. Památka Paula Walkera bude žít věčně a nikdy se na něho nezapomene. Ti, kteří si mysleli, že se na onu tragickou událost rychle zapomene, mýlili se. Dodnes je totiž Paulův hrob plný květin. Lidé tam chodí a vzpomínají na něj. Podívejte se do fotogalerie, jak dnes vypadá památka Paula Walkera.

Související články

Další články