Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Hvězda Rychle a zběsile a seriálu Ztraceni Michelle Rodriguez se svlékla donaha. UKÁZALA VŠECHNO!

Michelle je vážně sexy!
+ Dalších 30 fotografií
Americkou herečku Michelle Rodriguez (38) všichni známe především ze snímku Rychle a zběsile nebo seriálu Ztraceni. Kráska patří mezi nejvíc sexy herečky v Hollywoodu, a tak se není čemu divit, že ji režiséři rádi svlékají. V novém filmu The Assignment totiž ukázala úplně vše!

Americká herečka Michelle Rodriguez (38) zazářila ve filmu Rychle a zběsile nebo seriálu Ztraceni. V Hollywoodu je velmi žádaná! Je totiž pořádně sexy a nebojí se svlékat. A to je právě to, po čem režiséři touží. Tuhle tvárnou herečku svlékli donaha v novém filmu The Assignment, kde ukáže prsa i klín v celé kráse!

A že se bude na co koukat! Má totiž dokonalé tělo, a tak si její fanoušci přijdou na své. Sexy herečka totiž předvede úplně vše bez kapky studu a ve filmu nebude nouze ani o lechtivé lesbické scény. Rozhodně se tak máme na co těšit! Podívejte se na nahé fotky herečky do galerie.

Mohlo by vás zajímat

Další články