Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Hvězda Pulp Fiction v slzách: Pumpkin přišel o nejmladšího syna, měl vzácnou nemoc

Herec Tim Roth se synem Cormacem, který podlehl rakovině.
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 5 fotografií
Úmrtí

Herec Tim Roth (61), známý především z filmů Quentina Tarantina, prožívá kruté období, které nechce zažít žádný rodič. V pětadvaceti letech mu totiž navždy odešel jeho syn Cormac Roth, který prohrál souboj se zákeřnou nemocí. Cormac oznámil diagnózu na svém Instagramu, kde v srpnu sdílel své poslední video. O úmrtí napsal web The Wrap.com.

"Byl to divoch, plný energie, který byl ztělesněním laskavosti. Něžná duše, která svému okolí přinesla spousty štěstí a naděje. Smutek přichází ve vlnách stejně jako slzy a smích, když si vzpomeneme na toho krásného chlapce během 25 let a 10 měsíců, co jsme ho znali. Nezkrotné, radostné, divoké a úžasné dítě, které se teprve nedávno stalo mužem. Milujeme ho,“ napsala jeho rodina, která úmrtí oznámila po čtrnácti dnech jeho smrti, jak uvedl web The Wrap.com.

Vzácný typ rakoviny

Mladý hudebník Cormac Roth trpěl vzácným choriokarcinomem, který mu dal pouze jeden rok času. Lékaři mu diagnostikovali třetí stadium oné nemoci. "Rakovina mě připravila o polovinu sluchu, 60 kilo váhy, sebevědomí a bude pokračovat na své vražedné cestě, dokud se mi ji nepodaří nějak zastavit a zabít," napsal tehdy Cormac na svůj Instagram. Boj s rakovinou bohužel prohrál.

Cormac pocházel ze tří dětí. Jeho otec Tim Roth, který si zahrál například ve filmech Rob Roy, Gauneři či v ikonickém Pulp Fiction, má ještě další dvě děti, Timothyho a Jacka. Oženil se s módní návrhářkou Nikki Butler, a to v roce 1993. Rodině přejeme upřímnou soustrast.

Související články

Další články