Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Oktagon 54 válka na Ukrajině Survivor 2024

Hvězda Primy prozradila krásnou novinku: Sandra Pospíšilová čeká druhé miminko

Hvězda Primy prozradila krásnou novinku: Sandra Pospíšilová čeká druhé miminko
Zdroj: Instagram
+ Další 3 fotografie
radost
Moderátorka Primy Sandra Pospíšilová (34) se stane brzy podruhé maminkou. Dva a půl roku po porodu dcery Emilky je krásná blondýnka opět těhotná. Radostnou novinu oznámili s manželem Pavlem osm měsíců po svatbě. Dcerka Emily se tak dočká sourozence. Sandra Pospíšilová se má stát jednou z tváří CNN Prima News.

Sandra Pospíšilová se pochlubila šťastnou novinkou také na sociální síti. "Už se na tebe moooc těšíme. A jsem ráda, že se o tuhle naši velkou radost můžu podělit i s vámi," okomentovala fotku, na které drží Emilka ultrazvuk miminka.

Nevolnostmi netrpěla

„Ano, čekám miminko. Moc se s Pavlem těšíme. Přáli jsme si, aby nám to po svatbě vyšlo,“ potvrdila Sandra. Na moderátorce už rostoucí bříško začíná být vidět, a tak novinku oznámila i vedení zpravodajství Primy, kde se chystá zpravodajský projekt v čele se stanicí CNN Prima News.

„Počáteční nevolnosti se mi naštěstí vyhynuly, ale bříško roste a tak nezbývá, než se o tuhle novinku podělit. Co to bude, zatím nevíme, ale říct si to necháme,“ směje se. Jak dlouho bude Pospíšilová na obrazovkách a co přesně bude na nové stanici dělat, televize oznámí v nejbližších dnech, kdy se chystá prozradit i další detaily ke startu CNN Prima News.

„S Emilkou jsem byla v práci skoro až do devátého měsíce a i tentokrát bych ráda pracovala, jak nejdéle to bude možné,“ dodala moderátorka.

Lucie Borhyová terčem nebezpečného stalkingu. Neodbytný fanoušek překročil všechny hranice

Související články

Další články

Nejnovější kauzy