Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Hvězda Pobřežní hlídky si vzala svého osobního strážce: Bude mít Pamela Anderson štěstí i pošesté

Zdroj: Showpix.cz
+ Další 3 fotografie
svatba
Pamela Anderson (53) se ani po dlouhatánské řadě nepovedených vztahů lásky nebojí, ba naopak ukazuje, že když je zamilovaná, nepřemýšlí, ale koná. To dokazuje fakt, že se tajně vdala za svého bodyguarda Dana Hayhursta, se kterým si padli do oka v počátcích koronavirové pandemie. Obřad proběhl v utajení v Kanadě.

Pamela Anderson, která se v minulosti vdala už pětkrát, z toho dvakrát za stejného muže, se provdala pošesté. Hvězda seriálu Pobřežní hlídka se vdala na Štědrý den večer a s oznámením radostné novinky počkala více než měsíc.

Utajený obřad se konal v Kanadě a svatby se účastnili jen příbuzní ženicha a nevěsty. „Jsem přesně tam, kde chci být. V náruči muže, který mě miluje,“ řekla nadšená Pamela deníku Daily Mail. „Jsem zamilovaná. Každý, koho známe, z nás má radost,“ pochlubila se.

Svatba proběhla na zahradě domu, který před 25 lety koupili prarodiče herečky. „Vzali se tu i moji rodiče a ti jsou stále spolu. Ten pozemek je romantický a je v něm spousta ozdravné energie, cítím se tam naprosto vyrovnaná,“ dodala novomanželka.

Sňatky Pamely Anderson

Pamela Anderson se vdala pošesté. Neúspěšná manželství měla s Tommym Leem, Kidem Rockem, Rickem Solomonem, kterého si vzala dvakrát, a v neposlední řadě s podnikatelem Jonem Petersem, se kterým se také rychle rozvedla. Nyní je jejím manželem bodyguard Dan Hayhurst.

Související články

Další články