Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019 Vánoce 2019

Nejnovější kauzy

Hvězda Pobřežní hlídky: David Hasselhoff se kvůli závislosti ocitl na pokraji smrti

+ Dalších 16 fotografií
alkohol
Největší slávu zažil během vysílání dnes už legendární Pobřežní hlídky. Málokdo ale ví, že americký téměř dvoumetrový fešák s běloskvoucím úsměvem zažíval úspěchy i na poli zpívání. Jeho úspěchy však byly vykoupeny i velkými osobními propady, při kterých šlo herci nejednou o život. David Hasselhoff (67) byl dlouhá léta silně závislý na alkoholu a jeho nejbližší už přestávali věřit, že se z toho dostane.

Kolem Davida Hasselhoffa bylo vždy rušno. Za svůj život se stihl dvakrát oženit, vychovat dvě děti, být známý po celém světě, bojovat se závislostí na alkoholu a na pět let se odmlčet, aby mohl přijít s velkým comebackem.

Seriálový Mitch Buchannon neměl v životě zrovna na růžích ustláno. S jeho 193 centimetry a vyhublou postavou se mu spolužáci ve škole vysmívali. Davida to v pubertě velmi trápilo, nicméně byl zároveň i hodně ctižádostivý, a tak se stal kapitánem volejbalového týmu, vedoucím pěveckého sboru a začal si přivydělávat jako číšník a model. Právě v tu chvíli se David dostal do světa filmu.

Plavčík, který se stal snem snad všech žen po celém světě, zažíval střídavě slávu i neúspěch. Nejvíce na dno se však propadal v dobách, kdy byl závislý na alkoholu. Na přelomu tisíciletí bojoval se stavy trvalé opilosti a od jeho problému mu nedokázala pomoci ani jeho tehdejší manželka Pamela Bach či jeho dvě dcery Taylor Ann (29) a Hayley (27).

Davidova běžná hladinka se prý většinou pohybovala kolem 4 promile. Herec si nejednou sedl hrobníkovi na lopatu. Několikrát byl odvezen do nemocnice s otravou krve nebo v bezvědomí a úrazy způsobené narušenou rovnováhou také nebyly ničím výjimečným.

V roce 2006 zažádala jeho druhá manželka Pamela o rozvod a soud mu dokonce kvůli nahrávce, kde se potácí opilý na zemi, zakázal styk s dětmi. V té době se v Davidovi zřejmě něco zlomilo a on začal brát odvykací kúru vážněji. V posledních letech dokonce razí zdravý životní styl, vyhýbá se cukru a červenému masu, sportuje a úspěšně se drží daleko od alkoholu.

Momentálně mu je oporou jeho o 27 let mladší partnerka Hayley Roberts.

Mohlo by vás zajímat

Další články