Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič Počasí Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Hvězda Pirátů z Karibiku prozradila radostnou novinu: Keira je PODRUHÉ TĚHOTNÁ

+ Dalších 7 fotografií
Překvapení
Keira Knightley (34) má ve zvyku chránit si svá tajemství. Fanoušci si tedy museli na nejnovější zprávy z jejího osobního života dlouho počkat. Všechny překvapila, když se na večírku Chanel v Paříži ukázala s těhotenským bříškem.

Keiru Knightley si všichni pamatují především z filmové série Piráti z Karibiku. Anglická kráska ráda tají, co se právě děje v jejím osobním životě. Na nejžhavější novinky se tedy musí čekat.

Hned po velkém odhalení, že Blake Lively (31) čeká třetí dítě, přichází na svět informace o další těhotné herečce. Keira se totiž ukázala na večírku Chanel v Paříži nejen s manželem Jamesem Rightonem (35), ale i s pěkně kulatým bříškem.

Tajnůstkářka Knightley odhalila, že s manželem čekají už druhé miminko. V roce 2015 se jim narodila první dcera, která se jmenuje Edie. A tak bude mít malá Edie nového sourozence. Podívejte se do fotogalerie, jak Keiře bříško sluší.

Mohlo by vás zajímat

Další články