Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Hvězda Pirátů Keira Knightley má jasno: Erotika už jen se ženami

Keira Knightley se ve filmu Aftermath (Zraněná srdce) nejen svlékla. Došlo i k milostným hrátkám s hereckým kolegou Alexanderem Skarsgårdem.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
ROZHODNUTÍ
Herečka Keira Knightley už nebude točit sexuální scény, pokud by je měli režírovat muži. Hvězda filmu Piráti z Karibiku už nechce být nahá vystavována mužským pohledům a v budoucnu chce natáčet erotické scény pouze pod dohledem režisérek.

Herečka Keira Knightley už nebude točit erotické scény, pokud by měly být režírovány muži. Od doby, co se stala matkou, má ve smlouvách klauzuli, že nebude natáčet nahé scény. Pětatřicetiletá hvězda Pirátů z Karibiku vysvětlila, že pro to má hned dva důvody. "Částečně je to moje ješitnost a částečně za to může ten mužský pohled," řekla v rozhovoru s filmařkou Lulu Wang a spisovatelkou Diane Solway. "Je mi velmi nepříjemné přizpůsobit se mužskému pohledu."

Keira Knightley změnila názor

Toto prohlášení přichází navzdory tomu, že ještě v roce 2019 chválila režiséra Joea Wrighta za jeho přístup k legendární sexuální scéně ve filmu Pokání. Wright tehdy pro celou scénu vytvořil pečlivou choreografii. "Bylo to doslova 'Teď dej ruku nahoru, nohu víc takhle'. Takže jsme se já i James McAvoy cítili pohodlně, ne jako dva objekty, a dokázali jsme s tím pracovat. Nikdy to nebude zábava, ale dá se s tím žít," prohlásila hvězda Lásky nebeské pro časopis Vulture. Milostné scény natočila i pro film Aftermath, který je česky uváděn jako Zraněná srdce.

Sex jen s režisérkami

Nyní ale tvrdí, že pokud bude ještě někdy natáčet erotickou scénu, bude ji muset režírovat žena. "Pokud bych měla točit příběh o mateřství a přijetí vlastního těla, je mi líto, ale musela by to točit filmařka," pokračuje krásná herečka. "Nechci se ukazovat v těch příšerných sexuálních scénách, kde jsou všichni zpocení a hekají. To mě nezajímá."

Děti Keiru Knightley změnily

Keira má dvě dcery, pětiletou Edie a jednoroční Delilah. Obě má s hudebníkem Jamesem Rightonem. Herečka tvrdí, že se její pohled na sexuální scény změnil právě poté, co se stala matkou. "Klidně vezměte někoho jiného, kdo je ochotný se svléknout, protože já už jsem moc ješitná a tohle tělo porodilo dvě děti. Už nechci stát nahá před štábem plným mužů." Podle ní není ve filmech dostatečné množství sexuálních scén režírovaných ženami. To je podle ní také důvod, proč muži také nechápou, že jejich režijní volby během žhavých scén jsou herečkám často nepříjemné. "Známe všechny aspekty mužské sexuality. Ale nemyslím si, že muži mohou říct 'Ano, chápu, o čem mluvíš, protože se natočily tuny filmů a seriálů z tvého úhlu pohledu,'" uzavírá slavná herečka.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy