Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Hvězda Perníkové věže Radek Kuchař se fotil bez roušky v obchodním centru: Nejsme ovce, vzkázal

Hvězda Perníkové věže Radek Kuchař se fotil bez roušky v obchodním centru: Nejsme ovce, vzkázal
Zdroj: Se souhlasem Radka a Bontonfilmu
+ Dalších 5 fotografií
koronavirus v česku
Radek Kuchař (40) se proslavil už jako mladý kluk. Moderoval pořad Kečup a v roce 2002 byl hvězdou filmu Perníková věž. Bývalý herec o sobě dal po delší době vědět na sociálních sítích a rovnou se pustil do velmi ožehavého tématu. Kuchař se totiž vyjádřil na téma koronavirus v Česku a roušky. Z jeho názoru je evidentní, že se řadí mezi ty, kteří roušky odmítají. Jeho postoj pěkně rozčílil na Facebooku českou herečku a zpěvačku Lindu Finkovou (52).

Radek Kuchař, kterého lidé znají především z kultovního filmu Perníková věž, vyrazil se svými dětmi do obchodního centra. Spokojená rodinka se vyfotila bez roušek během odpočinku na lavičce a bývalý herec snímek sdílel na sociálních sítích.

"Za námi na Chodově samí nemocní lidé. Viděl jsem tu strašně moc nemocných. Prosím vás lidi, když jste nemocní, zůstaňte doma," napsal ironický komentář Radek Kuchař k fotce bez roušek s tím, že kolem něj jsou lidé s rouškami a patrně jsou tedy nemocní.

Radek Kuchař podobně jako spousta další lidí rouškám vůbec nefandí. S jeho názorem ale rozhodně nesouhlasí herečka a zpěvačka Linda Finková (52). "Ne, jsou jen ohleduplní," odepsala Finková.

Radek Kuchař si ale stojí za svým názorem a tvrdí, že není ovce. "Nerad poslouchám. Nejsme ovce," odepsal stroze Finkové a pár dalších jeho fanoušků se k němu přidalo. A jaký názor zastáváte vy? Souhlasíte s Radkem Kuchařem nebo ne?

Související články

Další články

Nejnovější kauzy