Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Hvězda osmdesátek Standa Hložek má starost o maminku! Chce jí být co nejblíž!

Standu můžete vidět v Barrandovském Silvestru 2016, který vysílá TV
Barrandov 31. prosince od 19:30.
Zdroj: TV Barrandov
Spojil příjemné s užitečným. Standa Hložek už dva roky uvádí v jedné z moravských rozhlasových stanic svůj pořad Písničky pro duši, a to také z toho důvodu, aby byl blíž své třiadevadesátileté mamince, o kterou si dělá starosti. Hvězda osmdesátek to přiznala během příprav pořadu Barrandovský Silvestr 2016, který vysílá TV Barrandov 31. prosince od 19:30.

Byť je na svůj věk Radmila Hložková stále neuvěřitelně vitální, bez občasné asistence se už pochopitelně neobejde. Tu mají v gesci jak dvě starší dcery Standy, tak i zpěvák sám.

„Zaplaťpánbůh je šikovná jako kočka, vyjde dokonce do schodů do prvního patra, ale už ji musíme hlídat, aby nespadla, aby si brala prášky, aby se najedla,“ vysvětluje Standa Hložek.

Jeho maminka je v Hulíně velmi známou osobností, která se po celá desetiletí aktivně zapojovala do místního kulturního života. Odmala se věnovala hře na klavír, zpěvu a ochotnickému divadlu, při operetních představeních skvělým způsobem zastala role první dámy.

A právě po ní zdědil Hložek pěvecké geny. „Mám úžasnou maminku. Má takový ten úžasný klid, já si ani nevzpomenu, kdy naposledy jsem ji viděl rozčilenou, že by řekla nějaké hrubší slovo,“ říká Hložek.

Související články

Další články