Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Hvězda Ordinace v růžové zahradě Veronika Zelníčková na pokraji smrti! Kamarád ji chtěl ubít sklenicí od piva. Kousla ho, proto přežila

Zdroj: reprofoto TV Nova
+ Další 3 fotografie
Krásná herečka Veronika Zelníčková, známá ze seriálu Ordinace v růžové zahradě nebo Gympl, málem přišla o život. Napadl ji známý z kapely, kde hraje. Celý krvavý incident se odehrál v obci Jemníky u Slaného, kde má skupina zkušebnu.

Veronika byla napadena třiadvacetiletým mladíkem, který pomáhal kapele Anacreon, se kterou Veronika zpívá. Útok přišel nečekaně. Herečku agresor napadl zezadu a půllitrem jí rozbil hlavu. Poté ji surově mlátil lahvemi od piva. Nakonec ji okradl a utekl.

"Zachránila se jen proto, že ho silně kousla, vyrazila dveře a utekla k sousedům. Proč k incidentu došlo, nikdo nevíme. Na to, jaké má jizvy, pohmožděniny po celém těle a vyražené zuby, má jen otřes mozku," uvedl pro Blesk její kamarád Tomáš Krejza.

Důvod útoku je neznámý. Veronika byla naštěstí při vědomí a dokázala si zavolat pomoc. Dokonce mohla identifikovat útočníka. Toho našel přítel napadené zpěvačky.

"Hledali jsme peněženku, kterou jí taky ukradl, a narazili jsme na krvavé stopy. Ty pak končily u autobusové zastávky. Nakoukl jsem tam do křoví a viděl ho tam ležet. Byl absolutně bez emocí, kamenná tvář, neřekl ani slovo," uvedl Krejza pro TN.cz.

Teď už je mladík naštěstí na policii a zřejmě bude obviněn z pokusu o vraždu. Kolem kapely se pohyboval často. Je to bývalý kolega baskytaristy a pomáhal kapele od března.

"Policie pachatele ve čtvrtek, tentýž den útoku, zadržela. Během včerejška probíhaly další procesní úkony spojené s případem. Podezřelý muž byl obviněn z pokusu vraždy s tím, že byl podán podnět státnímu zástupci ke vzetí do vazby. O tom by měl v nejbližších dnech rozhodovat soud," uvedl policejní mluvčí Jakub Vinčáček.

Související články

Další články