Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Hvězda Ordinace v růžové zahradě Veronika Zelníčková na pokraji smrti! Kamarád ji chtěl brutálně umlátit půllitrem od piva. Šokující snímky najdete ve fotogalerii

Je vidět, že Veronice šlo skutečně o život.
Zdroj: reprofoto TV Nova
+ Další 2 fotografie
Ne, tohle není nějaký brutální americký seriál, ale česká realita. Krásná herečka Veronika Zelníčková, známá ze seriálu Ordinace v růžové zahradě nebo Gympl, málem přišla o život. Napadl ji známý z kapely, kde hraje. Celý krvavý incident se odehrál v obci Jemníky u Slaného, kde má skupina zkušebnu.

Veronika byla napadena třiadvacetiletým mladíkem. Ten kapele Anacreon pomáhal a byl společným známým. Útok přišel nečekaně. Herečku agresor napadl zezadu a půllitrem jí rozbil hlavu. Poté ji surově mlátil lahvemi od piva. Nakonec ji okradl a utekl. Důvod útoku je neznámý.

Veronika byla naštěstí při vědomí a dokázala si zavolat pomoc. Dokonce mohla identifikovat útočníka. Toho našel přítel napadené zpěvačky. „Hledali jsme peněženku, kterou jí taky ukradl, a narazili jsme na krvavé stopy. Ty pak končily u autobusové zastávky. Nakoukl jsem tam do křoví a viděl ho tam ležet. Byl absolutně bez emocí, kamenná tvář, neřekl ani slovo,“ popsal situaci pro TN.cz Tomáš Krejza.

Teď už je mladík naštěstí na policii a zřejmě bude obviněn z pokusu o vraždu.

Kolem kapely se pohyboval často. Je to bývalý kolega baskytaristy a pomáhal kapele od března. „Scházeli jsme se čím dál častěji a stal se nakonec takovým kamarádem kapely a pomocníkem,“ řekl TN.cz dále Krejza.

Veronika Zelníčková skončila v nemocnici s těžkým otřesem mozku, museli jí sešívat hlavu, má také velkou modřinu na hlavě a několik vyražených zubů.

Související články

Další články