Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Hvězda Ordinace v růžové zahradě Sandra Nováková neskutečně prokoukla: Hříšné mini a paruka

Hvězda Ordinace v růžové zahradě Sandra Nováková neskutečně prokoukla: Hříšné mini a paruka
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 14 fotografií
proměna
Herečka Sandra Nováková (38) je známá hlavně díky roli sestřičky Gábiny v seriálu Ordinace v růžové zahradě a v současné době prožívá velmi šťastné období. Je zasnoubená, má milujícího přítele a na pracovní nabídky si také nemůže stěžovat. Navíc se nedávno objevila ve společnosti a svým vzhledem přítomným vyrazila dech. Sandra si oblékla hříšné minišaty, které perfektně lahodí její útlé postavě, a outfit okořenila parukou.

Sandra Nováková se po delší době ukázala na party s partnerem Vojtěchem Moravcem a všechny překvapila svým vzhledem. Herečka zvolila krátké minišaty, ve kterých jí to neskutečně slušelo, a pomyslnou tečkou byla černá paruka, kterou zmátla všechny přítomné.

Sympatická herečka zazářila už jako dvanáctiletá v seriálu Bylo nás pět a poté na chvíli přišlo trochu krušnější období. Ze všech peripetií a životních eskapád se Sandra dostala a nyní prožívá jedno z nejhezčích období v životě.

Diváci si herečku oblíbili nejdříve v Ordinaci v růžové zahradě, kde si zahrála Gábinu, která si prošla snad úplně vším. Nevěrným mužem, psychickými problémy nebo závislostí na drogách. Po sedmi letech opustila Ordinaci a přesunula se na Primu do opět doktorského seriálu Modrý kód, kde ztvárnila věčně napruženou Sašu.

V soukromém životě je Sandra šťastná a v nejbližší době ji čekají vdavky. Její přítel Vojtěch Moravec totiž před oblíbenou herečkou poklekl a po sedmi letech vztahu ji požádal o ruku.

Související články

Další články