Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Hvězda Ordinace Petr Rychlý se stal trojnásobným dědečkem: Chlapec dostal netradiční jméno

Hvězda Ordinace Petr Rychlý se stal trojnásobným dědečkem: Chlapec dostal netradiční jméno
Zdroj: Facebook.com
+ Další 4 fotografie
rodina
Reportér CNN Prima NEWS Matěj Rychlý se před několika dny stal dvojnásobným tatínkem! Ke dvouleté dcerce Lauře přibyl syn, kterému vybrali krásné jméno. Hvězda Ordinace v růžové zahradě Petr Rychlý (54), otec reportéra, se tak pyšní třetím vnoučetem.

"Teď už máme doma celý tým. Holku i kluka. Oba jsou zdraví, co je víc," cítí úlevu syn populárního herce Petra Rychlého. Matěj Rychlý zároveň přiznává, že porod neměl úplně hladký průběh.

"Porod byl o poznání klidnější než ten první. Vypadalo to ale, že manželka má oblíbenější aktivity, než je přivádění dětí na svět. Byla statečná a zvládla to skvěle. Teď je ráda, že je doma," vylíčil Matěj s tím, že se na domácnost s dvěma malými dětmi moc těší.

"Rozdíl jsou tři roky, což se mi zdá jako ideál. Malej zatím akorát leží a moc toho nedovede a až se začne rozhlížet, bude mít skvělou ochránkyni a průvodkyni. Těším se na to samozřejmě moc, Laura už teď chce poučovat mě - jak asi bude poučovat Alfréda," prozradil jméno reportér CNN Prima News.

Jak se vybíralo jméno

"Nejsme proti tradičním jménům. Já jsem Matěj, bráchové pak Ondřej a Petr. Na druhou stranu nám bylo od začátku jasné, že malý nebude třeba Václav. Měli jsme dvě jména s tradicí. Jedno, na kterém jsme se shodli už před deseti lety… Nakonec jsem nechal rozhodnutí zcela na manželce, obě jména se mi líbila, ale Alfie víc - kvůli zdrobnělinám a taky je ochráncem a pečovatelem Batmana. Nakonec se rozhodla asi týden před porodem, možná poté, co do ní dva měsíce hučela sousedka, která lobbovala za Alfréda," směje se Matěj.

Nejen Matěj udělal z Petra Rychlého dědečka. Tatínkem už je i Ondřej Rychlý, kterému se v listopadu 2018 narodil syn Tobiáš.

Krajčo a Charlotte si duet nestřihli: Proč s Gottovou dcerou nezapěli Srdce nehasnou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy